Sportovní hry v demo ke stažení

27. září 2009 | 21.50 |
› 

Motocross Madness 2

další náhledy

Nakopněte namakanou enduro mašinu a ukažte všem, že v motokrosu na vás nikdo nemá.

Hra nabízí originální typy závodů a navíc dva nové. Na výběr budete mít ze 16 motocyklů (v trial verzi jen 2). Hra má vestavěný nový engine, díky kterému mají motorky odlišné vlastnosti a chovají se podle druhu povrchu. Můžete hrát buď singleplayer nebo multiplayer přes Internet.

Stáhnout program Motocross Madness 2

NHL 07

Klasické pokračování klasické série. NHL od EA Sports představuje špičku v hokejových simulacích na počítačích a konzolích. Aktuální sezóna, vylepšené grafické zpracování, Dynasty mód (včetně české ELH), vylepšené útoky na bránu v podobě Skill Stick 2.0, kdy své pohyby budete moci spojovat do kompaktních komb a vytvářet tak kreativní akce!

 • České komentáře při zápasech od Roberta Záruby a Petra Vichnara + kompletní lokalizace.
 • Skil Stick 2.0.
 • Dynasty mód (včetně české ELH).

Stáhnout program NHL 07

MTX: Mototrax

další náhledy

Pokud vás alespoň trochu zajímají motorky, pak musíte vyzkoušet tuto hru! Je velice zábavná a určitě díky ní nebudete moci nějakou dobu odejít od počítače.

MTX: Mototrax má vynikající grafiku, kterou ovšem oceníte, pokud máte výkonnější PC. Hrát můžete singleplayer (kariéra) nebo multiplayer (přes LAN, Internet nebo dva hráči na jednom PC při rozdělené obrazovce). V kariéře nejdříve upravíte svého závoníka podle vašich představ, vyberete si motorku a můžete začít budovat svou kariéru. Hra je rozdělena do dvou částí - v jedné trénujete různé triky a učíte se ovládat motorku; v té druhé se účastníte závodů.

Za vyhrané soutěže a od sponzorů získáváte peníze, za které pak vylepšujete svou motorku, vlastnosti závodníka a závodící prostředí s novými úkoly.

Váš výkon při závodech určitě zvýší punkový a metalový hudební doprovod. Součástí hry je i editor tratí.

Stáhnout program MTX: Mototrax

FIFA 09

Další díl hry, tentokrát 09 s významným vylepšením hratelnosti. Schopnost hráčů reagovat na příhrávky, kličky na hřišti. FIFA 09 bude mít také přepracované animace, čímž bude rychlejší a realističtější než dřív. Pod tímto vším si hráči mohou představit možnost se vyhnout pádu po skluzu u hráče s míčem, když do volné nohy zajede protihráč. Brankáři si budou moci sáhnout za sebe, pokud špatně odhadnou situaci. A kapitán družstva se bude moct rozbrečet, když se hráči ukopnou při důležité penaltě. Ve hře bude také režim Be A Pro, kde si budete moci vypěstovat vlastního profesionálního hráče. Budete si také moct vytvářet vlastní taktiky.

Stáhnout program FIFA 09

Tennis Elbow

Tennis Elbow 2009 přestavuje výbornou sportovní hru pro všechny milovníky tenisu.

Vlastnosti této hry:

 • 8 různých povrchů tenisových kurtů
 • 300 turnajů, 3000 hráčů
 • světový team cup
 • turnaj jednotlivců, dvojic
 • 6 úrovní
 • muži, ženy - v 3d provedení, plně přízpůsobitelné nastavení
 • 4 pohledy kamer
 • možnost hraní po síti i online
 • multijazyčné rozhraní.

Stáhnout program Tennis Elbow

Pro Evolution Soccer 2008

Společnost Konami ohlásila vývoj dalšího příspěvku do své celosvětově rozšířené fotbalové série Pro Evolution Soccer, tentokráte s rokem 2008 za názvem.Vedle celé řady novinek, jako je vylepšená umělá inteligence (která se údajně dokáže přizpůsobit a učit z vašeho stylu hry), se dočkáme také starých známých rysů hry, mezi nimiž nebude chybět specifické chování míče, který je chápán jako samostatná entita. Nyní navíc budete moci daleko lépe kontrolovat třeba i skákající míč. Na všechny tyto situace budou připraveni i vaši počítačoví oponenti schopni se přizpůsobit stylu hry, zjistit vaše silné a slabé stránky a podle toho vést útok či případně obranu. Samozřejmostí jsou vylepšené audiovizuální kvality včetně nových možnosti v oblasti mimiky obličeje hráčů.

Stáhnout program Pro Evolution Soccer 2008

UEFA Champions League 2004 - 2005

Fotbalová hra, která je založena na plnění misí. Najdete zde přes 50 úkolů, které musíte splnit, na hřišti či mimo něj, abyste dokázali proplout sezónou jak domácí, tak evropskou. Zvládnete ten tlak, pod kterým budete muset např. vyhrát aspoň 2:0 nebo kdy po příchodu nového šéfa budete muset prodat svého nejlepšího střelce?

Detail produktu UEFA Champions League 2004 - 2005Stáhnout program UEFA Champions League 2004 - 2005

NBA Live 2003NBA Live 2003 vám položí všechny profesionální hráče a profesionální pohyby pod konečky vašich prstů. Fanoušci basketbalu mohou běhat tam a zpátky po věrohodných NBA arénách, zatímco trenéři gestikulují z okraje hřiště.

Detail produktu NBA Live 2003Stáhnout program NBA Live 2003

Divoké vlny - Surfs Up

Příběh se točí okolo každoročního "memoriálu Velkého Zet pod záštitou Reggieho Belafonta", kam se sjíždějí surfaři z celého světa, jež chtějí vsadit všechno, jen aby si vydobyli slávu. Hráč zažije takový fofr, jaký ještě nezažil, a bude zaveden na exotická surfařská místa v okolí ostrova Pin-guí, kde to pořádně rozjede s jednou z deseti postav z filmu, a to včetně Codyho, mladého závodníka z Mražňákova; Tanka, bezcitného šampióna; nebo Velkého Zet, surfařské legendy z dob minulých. Stát se nejen novým šampiónem, ale i opravdovou surfařskou legendou je o soužití s vlnami a jejich pochopení.

Stáhnout program Divoké vlny - Surfs Up

Pro Evolution Soccer 2009

Stylem hry naváže na předchozí díl, byť již třeba nebude možné ani s těmi největšími hvězdami jako Ronaldinhem proběhnout okolo všech protihráčů, tedy pokud zcela mistrně neovládnete načasování a kličky. Podobní rozhodčí jako naposledy, jen lépe posuzující např. střety hráčů. Oproti minulému dílu obměněné a těžší střílení, na které si bude třeba chvíli zvykat. Brankáři pozornější při střelách na dálku, naopak je snadněji obejdete blízka. Protivníkova obrana tentokrát snažící se vás vlákat do ofsajdových pastí.Protivníkova obrana tentokrát snažící se vás vlákat do ofsajdových pastí. Grafika oproti minule jen s lepším nasvícením jako jsou paprsky slunce, stadionová světla atd. V rámci síťové hry možnost hrát s ostatními lidmi v jednom týmu, a to maximálně sedm na sedm živých hráčů. V rámci síťové hry možnost hrát s ostatními lidmi v jednom týmu, a to maximálně sedm na sedm živých hráčů. Stejných pět lig jako minule.

Stáhnout program Pro Evolution Soccer 2009

Deluxe Ski Jump 3

Deluxe Ski Jump 3 je sportovní hra - skoky na lyžích na 16 různých skokanských můstcích. Za úkol máte skočit co nejdéle, můžete si nastavit úhel pohledu, ze kterého sledujete váš skok.

Stáhnout program Deluxe Ski Jump 3

Road To World Cup

Vaším prioritním úkolem je dotáhnout českou fotbalovou reprezentaci co nejdále... pokud možno až k titulu mistrů světa !!!

 • celkem přes 80 reálných evropských i světových týmů
 • vlajky všech států
 • sestavy všech států
 • možnost vidět výsledky a tabulky všech týmů a skupin
 • možnost měnit strategii hry, sestavu a taktické rozestavení
 • on-line sledování vývoje zápasu
 • soutěž o nejlepšího manažera !!!

Stáhnout program Road To World Cup

Ski Jumping

Skoky na lyžích jsou návykovým sportem. A to nejen na televizních obrazovkách. Nazute si lyžařské boty a postavte se na rozjezdovou plochu jednoho ze 39 originálách skokanských můstků. Přeskočte všechny své soupeře!

Hra ale nenabízí jen dokonalou zkušenost z perfektního ovládání a úchvatné krajiny, ale také kompletní managerské prostředí profesionálního sportovce. Vaším úkolem bude také najímání zkušených trenérů, shánění kvalitní výstroje nebo sepisování smluv se sponzory. Vůbec poprvé si budete moci nastavit také vzhled tváře vašeho letce.

Stáhnout program Ski Jumping

UEFA Euro 2008

Fotbaloví fandové na celém světě se nemohou dočkat startu turnaje UEFA EURO 2008 a EA SPORTS nabízí příležitost zprostředkovaně prožít jeho vzrušující atmosféru v jediné oficiální a exkluzivně licencované videohře UEFA EURO 2008. Popadněte ovladač a vydejte se v čele svého týmu na cestu za titulem.

UEFA EURO 2008 vyniká úžasnými vizualizacemi nejlepších hráčů kontinentu, jejichž pohyb řídí přístupnější, rychlejší a lépe reagující verze vedoucího fotbalového enginu EA SPORTS v rámci herního průmyslu. Součástí hry budou i všechny týmy a oficiální stadiony turnaje UEFA EURO 2008. Přijměte výzvu, ujměte jedné z 53 evropských fotbalových reprezentací a veďte ji na cestě za slávou v UEFA EURO 2008, napodobující dramatičnost a vzrušení skutečného turnaje v Rakousku a Švýcarsku. Hrajte za svůj oblíbený národní tým a veďte jej od kvalifikace až do virtuální reprodukce závěrečného turnaje o titul mistra evropského kontinentu.

Stáhnout program UEFA Euro 2008

Aquadelic

Hra jednoho hráče proti počítačovým soupeřům je samozřejmostí, přídavkem je pak hra více hráčů v režimu dělené obrazovky (tzv. split-screen) – takto mohou hrát až 4 hráči.
Hru jednoho hráče je možné hrát ve třech módech, první je závod proti jednomu až třem oponentům, druhým je časovka, kde jediným soupeřem je čas a třetí mód je volná jízda, kde není soupeře žádného.Hra více hráčů poskytuje jen závod a volnou jízdu. Komu se to zdá málo, může si přidat počítačem řízené soupeře.
Na výběr je čtyř motorových člunů lišících se nejen vzhledem, ale i jizdními vlastnostmi. Ve hře jednoho hráče je přístupná pouze jedna loď, avšak pouhé vítězství v závodě odemkne tři zvývající lodě.

Stáhnout program Aquadelic

Athletics

Malá, ale zábavná hra, ve které soutěžíte v 6 disciplinách (např. 100m sprint, skok do dálky, hod oš?epem). Vždy po úspěšném zvládnutí jedné z nich se vám zpřístupní následující.

Atleta ovládáte šipkami:
běh se provádí střídáním levé a pravé šipky
skok/hod šipkou nahoru nebo mezerníkem

Detail produktu AthleticsStáhnout program Athletics

Real Bowling

Real Bowling je vzrušující a oblíbená hra Bowling. Vyberte si barvu a váhu bowlingové koule, dráhu a můžete začít hrát! Hra má skvělou 3D grafiku a zvukový doprovod.

Detail produktu Real BowlingStáhnout program Real Bowling

Rugby 2004

Hra EA SPORTS Rugby 2004 bude zase jednou splněným snem rugbyového fanouška. Ve hře vystupuje 20 mezinárodních mužstev, jakož i všechna mužstva ze Super 12 a jiná domácí mužstva , včetně vynikajících All Blacks z Nového Zélandu, australských Wallabies, Springboks z Jižní Afriky, Anglie a Francie.

Detail produktu Rugby 2004Stáhnout program Rugby 2004

Tiger Woods PGA Tour 2004

Máte příležitost vytvořit a sestavit nepřekonatelného golfistu, kterého vezmete na TOUR a budete s ním dominovat světu. A? již budete hrát na hřištích prestižního turnaje PGA TOUR nebo na hřištích svérázného designu, v této hře existuje pro každého golfového fandu něco.

Detail produktu Tiger Woods PGA Tour 2004Stáhnout program Tiger Woods PGA Tour 2004

Pro Cycling Manager

Pro Cycling Manager 2006/2007 je dalším dílem docela rozsáhlé série cyklistických manažerů od lidí z týmu z Cyanide Studio, kteří mají za sebou práce třeba i na hře Chaos League. Při tvorbě tohoto simulátoru byl použit vylepšený GameBryo engine, a autoři si licencovali i SpeedTree, který dokáže do hry zasadit realistické stromy a další rostliny. V novém díle jsou mnohem detailnější animace, najdete zde systém pracující se zkušenostmi a vylepšený editor a plánovač etap. Pro příznivce multiplayeru je zpracováno několik odlišných módů.

Stáhnout program Pro Cycling Manager

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (18x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář