Ukazoval Topolánek svůj topolínek Berlusconimu?

20. říjen 2009 | 14.09 |
› 

Ukazoval Topolánek svůj topolínek Berlusconimu?

berlisconi.jpg

Přišel jsem o 5 % voličů - tak si stěžuje kontroverzní a různými skandály neustále stíhaný šéf italského kabinetu Silvio Berlusconi. Jak se to, proboha, mohlo stát?

TOJESILA.CZ

Jako jeden z důvodů tento 72-letý politik uvádí: Ze svého neúspěchu na prvním místě obviňuji osmnáctiletou Noemi Laetizii, která mě důvěrně oslovuje jako »Papa Berlusconi«. Prý si pouštěla pusu na špacír a kvůli této »kamarádce« už mně požádala manželka Veronica Lario o rozvod.

Ale to asi nebude ten hlavní důvod. Nezapomeňme, že italský národ je velmi pobožný a puritánský. Nejvíc ale věřícím Italům vadí orgie v Berlusconiho vile na Sardínii. Fotografie od paparazziho Antonella Zappady otištěné ve španělském deníku El País, kterým vévodí nahý a viditelně vzrušený český expremiér Mirek Topolánek, obletěly svět. "Byl to absolutní rekord, za den se na tyto fotky podívalo 3 570 000 lidí," chlubily se internetové stránky deníku. Také na serveru Blesk.cz trhal nahý Topolánek u bazénu rekordy!  

Musela to být opravdu zajímavá dovolená a její podtext si každý živě představí. Jakému pak národu se podaří vidět svého nahého vzrušeného premiéra ?

Otázka proč český premiér trávil dovolenou u italského premiéra, však opět zůstává zahalena do tajemné roušky. A tak se opět nabízí pouze spekulace.

Možná mají páni premiéři stejnou sexuální úchylku a musí mít ke svému uspokojení více žen a tak se sešli v Berlusconiho hnízdečku, aby si splnili své nejtajnější představy . Možná je i Topolánek tak trochu homosexuál a postarší Ital se mu líbí a tak mu chtěl být o dovolené nablízku . Když se Talmanová opalovala, tak potají zabíhal do Berlusconiho ložnice, aby mu ukazoval jak se staví jeho topolínek a pak po aktu vybíhal rychle ze sprchy ještě ze stopořeným penisem a v tu chvíli ho fotograf vyfotil . Možná za tyto nadstandardní služby dostával od italského premiéra velké peníze . Berlusconimu se to ale vyplatilo, protože měl zase stoprocentní jistotu, že Mirek určitě nebude nikde žvanit podrobnosti o jejich análních hrátkách bulvárním deníkům.

A jaké jsou reakce obou zmíněných, mravných a čestných politiků ?

Žádné takové fotografie neexistují, tvrdil nejdříve Topolánek. Teprve, když viděl španělské noviny, zmateně připustil: "Může to být fotomontáž, ale můžu to být i já. Já si myslím, že je to obojí." Jak to asi myslel ? Že by to byl nějaký pornoherec s jeho hlavou, nebo celý on, s vyretušovanými plavkami a partiemi od neznámého protagonisty erotických filmů ? Myslím, že nejvíce pravdy, i když nerad, nechtěně prozradil sám Berlusconi.

Berlusconi má pro nahotu ve své vile jednoduché vysvětlení: "Když se jdete sprchovat, berete si sako a kravatu?" Proč se však pod sprchami o sebe třou nahé dívky navzájem ňadry a proč jsou jeho hosté u bazénů vzrušení, už nevysvětlil... Sakra, zase se někde vyskytla chybička.

A jak to protagonisté skandálu řeší ? Berlusconiho právníci sice chystají na El País žalobu za porušení soukromí, ale skandál už si žije svým životem a vyvolává další pikantní situace. A Topolánek ? Vypadá, jako by svoji ostudu nevnímal. Asi má pravdu, protože si myslí, že mu u nás doma všechno projde. Bohužel asi ano. Dokonce si sama ODS libovala v tom, že nahý Topolánek zvednul jejich preference. Zřejmě tím kolegové z ODS mysleli, že všechny ženy v naší zemi byly doslova "paf" , protože tak krásného chlapa ještě neviděly a nebo také hambatý Topolánek obšťastnil svým odhaleným přirozením i homosexuální menšinu.

Topolánek nám už ukázal úplně všechno !
Od zdviženého prostředníku v poslanecké sněmovně, parkování kde se mu zachce – i na soukromých cestách, samovolné využívání tryskáčů za naše peníze a bez zřejmého nutného důvodu až po své přirození. To jeho italský kamarád to asi bude mít horší. Nakonec, ačkoli paparazzi sám nemám moc rád, začíná mi být líto autora fotografií Antonella Zappady. Ten už prohlásil, že se obává o svůj život. A ani se mu nedivím. Takže – autonehoda, pád ze střechy nebo náhodné utopení ?

A ještě mi dovolte jednu poznámku. Dokonce i Italové, dříve zbožňující svého kápa, mu teď hrozí volebním propadem. A co u nás ? Dokážeme to také ?

Soubor:Czechoslovakia COA small 2.svg

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář