Zdarma ke stažení Trackmania Sunrise eXtreme...

6. říjen 2009 | 13.01 |

Trackmania Sunrise eXtreme

Trackmania Sunrise svým fanouškům nabízí nová skvělá vozidla dosahující rychlosti až 400 km/h. Jejich skiny si můžete libovolně přizpůsobit, stejně jako své avatary.Závoďte v nových prostředích, přičemž na výběr máte  dva nové herní módy - Platform a Crazy. Hra má rovněž integrovanou peer-to-peer síť, abyste si s přáteli mohli případně vyměňovat své výtvory. 

Trackmania Nations Forever download

Need For Speed: Shift

Need for Speed SHIFT byl vyvinut ve spolupráci s Mad Studios a Black Box.
Za vývojem hry Need for Speed SHIFT tedy spolupracovali vývojaři, kteří se podíleli na podařených hrách, jako byly GT Legends a GTR 2.

Nejnovější díl Need for Speed SHIFT se odklonil od "arkád" v jejíchž duchu byly poslední díly této serie a vydalo se směrem k okruhovým závodům. Nedočkáte se tak honiček s policisty ani tunningu, které byly v posledních několika dílech. Jsou zde však skutečně velmi široké možnosti nastavení vozidel.

Kromě velmi reálné grafiky hra překvapí realistickým chováním vozů. Pokud jste zvyklí z předchozích dílů projíždět zatáčky rychlosti 200km/h, tento díl Vás to velmi rychle odnaučí. Rovněž velmi příjemná změna, je možnost pohledu z kokpitu vozu.

Ve hře na Vás čekají fotorealistická auta a tratě - je k dispozici téměř 70 licencovaných vozů, včetně Pagani Zonda F, Audi RS4 a Porsche 911 GT3 RSR a více než 15 realných  míst, jako je Willow Springs a Laguna Seca a dále smyšlené okruhy v centru Londýna a Tokia.

Stáhnout program Need For Speed: Shift

Colin McRae Rally 2005

cz/nahledy/1732.jpg">

Každý, kdo propadl kouzlu závodních aut, si bude moci vyzkoušet vývoj skutečného závodního jezdce - od regionálních klubových soutěží až po souboje s nejlepšími závodníky na světě. Své dovednosti budete moci předvést ve dvaceti různých typech závodů, jako jsou poháry, superpoháry, šampionáty a mnohé další.

Detail produktu Colin McRae Rally 2005

Stáhnout program Colin McRae Rally 2005

Moto GP 3

Moto GP 3 obsahuje dvě tratě - Le Mans pro Grand Prix třídu motorek a uličky nočního Tokia pro třídu Extreme - na nichž si zajezdíte jak v singleplayerových typech hry, tak v multiplayeru.

Detail produktu Moto GP 3Stáhnout program Moto GP 3

Trainz Railroad Simulator 2006 - extra klasika

Trainz Railroad Simulator 2006 navazuje na tradici skvělých železničních simulátorů od vývojářské firmy Auran. Nejnovější díl známý dříve jako Engineers Edition posouvá virtuální simulaci opět o něco blíže provozování skutečné železnice. V TRS2006 existuje řada již vytvořených železnic a mnoho druhů aktivit, které si uživatel může ihned vyzkoušet. Upraven byl předvším fyzikální engine, takže před hráči stojí další výzva pokud jde o efektivitu provozu. Přibyla nová utilitka na stahování doplňků z Download Station, pomáhá o nich udržovat přehled a také je editovat. I nástroje na vytvoření vlastní železnice a pravidel, kterými se bude řídit byly v mnohém pozměněny a vylepšeny, tak aby se příjemněji ovládaly a zároveň umožňovali větší flexibilitu.

Detail produktu Trainz Railroad SimulaStáhnout program Trainz Railroad Simulator 2006 - extra klasika

Colin McRae: Dirt

Tentokrát offroad obsahuje celou řadu tzv. point-to-point závodů, stejně jako off-road událostí na trasách v různých koutech našeho světa. Např. legendární trať Pike's Peak International a všech jejích víc jak 150 závodů skrz pohoří Rocky Mountains. Dále se můžete těšit na surfování po písečných dunách ve vozech dakarového typu a se čtyřkolkami, Rallye Cross či tzv. Hill Climb s těžkotonážními vozítky o síle 850 koní. Aby toho ale nebylo málo, tak se také připravte na mód věnovaný každému z evropských, mezinárodních a celosvětových rallye šampionátů, s vozy s pohonem na 2 i 4 kola, klasickými a speciálními RWD rallye auty. Hra využívá real-time fyziku k modelování pohybů vzduchu, tudíž vše je ovlivňováno větrem - kouř od výfuku, stromy, listí, značky podél tratí, ale i déšť a v neposlední řadě samozřejmě také samotné vozy.

Stáhnout program Colin McRae: Dirt

Hunting Unlimited 2008

Hunting Unlimited 2008 je zajímavý simulátor lovení. Zatímco některé podobné hry se zaměřovaly jen na určitá zvířata, zde si zalovíte takřka vše. Počínaje srnami, přes divoká prasata nebo různé druhy medvědů, tygrů, slonů až po divoké krocany. Výběr je skutečně rozsáhlý. Musíte se pohybovat nepozorovaně, naučit se stopovat zvířata, střílet na velkou vzdálenost atd. Před každou misí se v briefingu dozvíte, kolik kusů jaké zvěře musíte pro úspěšné splnění ulovit a "sesbírat". Současně máte také přiřazenu určitou výbavu, s níž můžete v průběhu daného lovu disponovat.

Stáhnout program Hunting Unlimited 2008

Moto GP 2

Zazávoďte si proti dvaceti nejlepším jezdcům při rychlostech přesahujících 300 km/h, v úzkých šikanách s kolenem blízko nad asfaltem. Vyhrajte titul mistra světa na 16ti krásných tratích za proměnlivého počasí a podmínek. Několik herních módů umožňuje nastavit si úroveň realističnosti a závody na internetu nebo po síti pak prověří vaše jezdecké umění v soubojích kolo na kolo.

Detail produktu Moto GP 2Stáhnout program Moto GP 2

Driving Speed

Driving Speed je závodní hra pro jednoho hráče. Můžete si vybrat z třech vozidel a závodit proti 11 soupeřům. Program nabízí velmi realistické prostředí a spoustu napětí.

Detail produktu Driving SpeedStáhnout program Driving Speed

Midtown Madness

Automobilové závody bez pravidel uprostřed Chicaga. Na výběr máte 10 automobilů, můžete si zvolit počasí, denní dobu, chodce, zácpy a mnoho dalšího.

Detail produktu Midtown MadnessStáhnout program Midtown Madness

Colin McRae Rally 3

Staňte se světovým šampiónem! Hra obsahuje tři vzrušující tratě - v suchém prostředí Velké Británie, v Japonsku, kde vám zaprší nebo na zasněžených trátích švédska.

Detail produktu Colin McRae Rally 3

Stáhnout program Colin McRae Rally 3

Mercedes Benz Truck Racing

Nadáváte občas na bezohledné řidiče těžkotonážních trucků, které bez varování začnou v kopci předjíždět své pomalejší kolegy, zatímco vy si to v levém pruhu hasíte sto čtyřicítkou? Zkuste si to z druhé strany, a váš pohled na profesionální řidiče, kteří musí přes půl Evropy bezpečně přepravit komponenty počítačů, jižní ovoce, luxusní nábytek, pět kilo heroinu a dvacet afghánských utečenců, se stane rázem mnohem tolerantnější. Řídit totiž takový mnohatunový vehikl není žádný med, a to ani v případě, že chybí návěs. Ve hře Mercedes Benz Truck Racing totiž závodí tahače bez jakéhokoliv nákladu, situaci to však nečiní o nic jednodušší.

Stáhnout program Mercedes Benz Truck Racing

Total Immersion Racing

Soupeřem vám pak bude 10 závodníků, které bude řídit umělá inteligence a jejichž kvalita se bude odvíjet od vašich výsledků. Proměnlivá by měla být i jejich nálada v jednotlivých závodech, což zní zajímavě. Připraveno bude celkem 10 tratí, z nichž část (například Sebring, Monza, Hockenheim, Rockingham) budou reálné okruhy.

Detail produktu Total Immersion RacingStáhnout program Total Immersion Racing

Ski Challenge 2005 - Bormio

Zalyžujte si na rychlé trati a porovnejte si svůj čas s časy hráčů ve světě. Základem je poctivé nacvičení v tréninku, následně možnost lyžování v online závodech. Hra disponuje hlavně krásnou grafikou a perfektní hratelností, která velmi silně napodobuje reálný sjezd.

Detail produktu Ski Challenge 2005 - BormioStáhnout program Ski Challenge 2005 - Bormio

Evolution GT

Evolution GT je hra ve které má hráč možnost vyzkoušet si život opravdového závodního řidiče a vývoj jeho kariéry. Vyberte si vhodnou taktiku a řidičský styl a snažte se dobře umístit v závodech. Vyzkoušejte své schopnosti v řízení různých vozidel, roadsterech, coupe nebo autech snů, jako je BUGATTI EB110 nebo PAGANI ZONDA. Závody se odehrávají v Evropě (Skotské hory, Cote dAzur, Londýn, Barcelona, Laguna Seca, Hockenheim).

Detail produktu Evolution GTStáhnout program Evolution GT

Blazing Angels: Squadrons of WWII

Hra, která Vám vám nabízí možnost prožít v roli velitele letky elitních pilotů řadu slavných leteckých bitev 2. světové války.

K dispozici je celkem 20 příběhem spojených misí, které vás zavedou do vzdušného prostoru nad západní Evropou, severní Afrikou i do Pacifiku a zde se zúčastníte řady slavných bitev včetně bitvy od Anglii, japonského útoku na Pearl Harbor, bombardování Berlína, bitvy od ostrovy Midway, zabojujete si nad územím Maroka, nad ostrovem Okinawa, zúčastníte se invaze na Filipíny atp.

Na začátku kampaně jste naprostým nováčkem, stejně jako vaši spolubojovníci. Účastí v bitvách však všichni získávají zkušenosti a na konci už jsou z vás i ostatních letecká esa se spoustou úspěšných akcí a sestřelů. Během jednotlivých misí vám jsou k dispozici různé bojové letouny vytvořené přesně podle svých skutečných předloh.

Kromě ovládání svého vlastního stroje je třeba se starat jako velitel letky také o své podřízené a spolubojovníky. Neovládáte je však samozřejmě přímo. O to se stará AI, která ovšem na slovo poslouchá příkazy, jež udílíte skrze jednoduchý příkazový systém. Není tudíž žádný problém vytvořit v případě nutnosti leteckou formaci odpovídající potřebám situace a síle i schopnostem nepřítele.

Stáhnout program Blazing Angels: Squadrons of WWII

Race 07

RACE 07 obsahuje více než 300 vozů v devíti různých závodních třídách a zahrnuje celou sezónu 2006 a 2007 World Touring Car Championship (Mistrovství světa cestovních vozů – WTCC). V RACE 07 usednete za volant neuvěřitelně rychlých formulí, s nimiž bude mimo jiné možné zajet i několik tratí, které se v motoristické hře dosud neobjevily – například městské okruhy Pau, Porto či Macau. "RACE 07 opět zvyšuje laťku realističnosti závodních her. Pokračujeme tak v tradici vydávání úspěšných titulů jako GTR2," prohlásil Carlo Voelker, výkonný předseda Viva Media. "Na 32 tratích z celého světa a na dalších exkluzivních městských okruzích přinášíme intenzivní akci, napětí a zábavu, jakou příznivci tohoto žánru očekávají."

Stáhnout program Race 07

Moto Geeks

Moto Geeks je napínavá hra, ve které se budete účastnit motocyklových závodů.

  • Hra nabízí mnoho efektů a pěknou grafiku.
  • Vyzkoušejte si ten nejrychlejší motocykl.
  • Na trati sbírejte různé bonusy!
  • Poražte své soupeře!

Detail produktu Moto GeeksStáhnout program Moto Geeks

Motocross The Force

Motokrosové závody kde se musíte v co nejkratším čase dostat do cíle. Háček je v tom, jedete-li příliš rychle v zatáčce, můžete spadnout a motorku si zničit.

Detail produktu Motocross The ForceStáhnout program Motocross The Force

GT Legends

Přes 90 nejproslulejších aut specifikace GT, jako Austin Mini Cooper S, Ford Capri nebo Mercedes 300 SL. S těmi všemi můžete závodit na nejznámějších evropských tratích. Několik herních módů a pět stupňů obtížnosti slibují vysoký stupeň motivace pro začátečníky i zkušené hráče. S novým enginem, vylepšenou grafikou a rozšířenými možnostmi navazují GT LEGENDS na úspěch skvělé závodní hry ze současnosti GTR – FIA GT Racing Game. Stejně jako GTR je i u GT LEGENDS věnována velká pozornost vysoké autenticitě a grafické věrohodnosti.

Detail produktu GT LegendsStáhnout program GT Legends

Universal Combat

Probojujte se masivním herním vesmírem plným epických válek, mohutnými pozemními útoky v FPS, divokými námořními bitvami a napínavými nálety nad povrchem planet. Hrajte sólo nebo multiplayer, z pohledu první nebo třetí osoby, jako pěšák, velitel kosmické lodi s plnou osádkou, nebo pilot nejmodernějšího bitevního stroje.

Detail produktu Universal CombatStáhnout program Universal Combat

SázkařJde o volně šiřitelnou (freeware) hru, ve které máte za úkol sázet na zápasy několika nejprestižnějších evropských fotbalových lig v sezóně 2003/04, vsazení libovolné částky (od 20Kč do výše konta + 10% manipulační poplatek). Poté sledujete tyto zápasy a pokud jste si na daný zápas vsadili a vyhraje tým, na který jste vsadili, máte vyhráno. Podstatné je, abyste uhodli správně VšECHNY zápasy vsazené na jednom TIKETU.

Stáhnout program Sázkař

Moto Racer 3

Ještě nikdy nepřinesla motorkářská hra tak bohatou nabídku možností a zábavy. Moto Racer nabízí skutečně silné zážitky, radost ze hry, desítky strojů a tratí, na kterých je třeba stanovit nové rekordy. Na vlastní kůži pocítíte vibrace, kontakt se soupeři v zatáčkách, adrenalin při skocích a sílu mašiny. Vzhůru za zkušenostmi, které nezapomenete!

Detail produktu Stáhnout program Moto Racer 3

GTR

Zkušenosti z originálního mistrovství série FIA GT z první ruky na vašem počítači - zdokonalujte svoji zručnost proti více jak 70 soupeřům na 10 legendárních okruzích, jako jsou SPA, Donington a Monza. Vyvinuto závodními profesionály - GTR je dokonale realistický zážitek ze závodění.

Stáhnout program GTR

Ruleta casino bar

Výborná simulace originální rulety vám dodá vzrušení z možné výhry. Tipujte barvu, čísla nebo obojí! Získejte virtuální kredit, jehož aktuální hodnota se vám vždy uloží. Jestliže jste spokojeni s nahraným kreditem, můžete poslat svoje nahrané údaje do on-line databáze. Možnost vytvoření až 3 uživatelských kont.

Stáhnout program Ruleta casino bar

Race Cars: The Extreme RallyRace Cars: The Extreme Rally je skvělá hra, ve které závodíte s vašim autem, snažíte se závod vyhrát a stanout se tak mistrem světa. Hra je určena i pro více hráčů.

Detail produktu Race Cars: The Extreme RallyStáhnout program Race Cars: The Extreme Rally

Live BilliardsLive Billiards je obsáhlý 3D simulátor kulečníku, který vám dá pocit plné reality. Magneticky živá atmosféra, hladké rány tágem a velice reálný pohyb koulí vytváří efekt hlubokého ponoření se do atmosféry billiardové herny.

Plné 3D prostředí, světelné efekty ve slonovině a bronzu, plápolající krb, perfektní 3D zvuk a živá hlasová konverzace přidá na realite šampionového stylu.

Live Billiards zdůraznuje rychlost a zábavu hry, podporuje Straight Pool, 14+1, 3, 8, 9 a exotické Pyramidy a Americké hry.

Hra podporuje komplexní ne-centrické štouchy, lstivé rotace koulí, skákání koulí a vyskakování pryč od stolu. Definitivně stojí za zkoušku !!!

Stáhnout program Live Billiards

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.9 (29x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře