Najděte Rozdíly..........!

9. únor 2010 | 13.30 |
› 

Najděte Rozdíly..........


Dlouho jsem přemýšlel o schopnostech a vědomostech či historických znalostech našich politiků v zákonodárném sboru. Dospěl jsem k závěru, že tito lidé vědí mnohé, ale přesto naprosto ignorují vše a občana především.
Jinak si nelze představit, že zakázali Občanské Hlídky Dělnické straně a také Národní Gardy Národní Straně. To vše pochopím a jsem tvrdě a nekompromisně proti všem takovým polovojenským organizacím. Náš stát má zajištěnu bezpečnost a pořádek zákonnými prostředky především složkami policie a jinými státními subjekty s oporou v zákonech. Nelze proto pochopit otálení a volnou diskuzi o legitimitě NTZ (Ne Technické Ztráty) polovojenská organizace firmy ČEZ která je využívána k odhalování neoprávněného černého odběru elektřiny.
Jestli v brzké době tato NTZ nebude zrušena tak zákonodárci buď mají vedlejší účinky s nějakého očkování, nebo jsou snad korumpováni ČEZem?
Každopádně Martin Kocourek (ODS) je šéfem dozorčí rady ČEZu a nevidí v tom nic špatného a dokonce omlouvá podle něho "drobné excesy" které byli u zrodu NTZ.

Generální ředitel polostátního podniku ČEZ Martin Roman nemíní nic rušit a rozpouštět z funkce neodstoupí. Dokonce vidí nenahraditelnost NTZ v situacích kdy odhalují pěstírny marihuany a podobně.
Ale všude v Evropě i na Světě asistují policisté u odhalování pěstíren marihuany. Do budoucna se možná dočkáme, že předsedové politických stran budou mít takové ochranky a ti jim udělají místo v restauraci či v divadle nebo jen u lyžařského vleku v Krkonoších. Mezi NTZ a hnědými košilemi SA které dělali ochranu NSDAP není rozdíl. Stále je to ozbrojená složka mimo zákon. Svého času měl i Král popu, Michael Jackson problém i přesto že jeho soukromá armáda zasahovala jen na jeho vlastních pozemcích.
Jen mám obavy jako občan z toho že zákonodárci při projednávání zákonů něco přehlédnou a z přílepku bude zákon o možnosti využívat NTZ jako novodobé Lidové Milice proti případnému znárodňování polostátní firmy.
Třeba bychom se dočkali i toho že by koupili od státu nějaké obrněné vozy Pandůr a jinou techniku v potírání zločinného černého odběru elektřiny. Musíme si uvědomit, že ČEZ podnikne veškeré kroky, aby nebyla navyšována cena elektřiny z důvodů černých odběrů (slova pana Martina Romana!)
Přitom by stačilo snížit cenu elektřiny a netrvat na stupidním udávání ceny tuzemskému spotřebiteli energetickou burzou, na které firma ČEZ obchoduje.

Argument že elektřinu budeme vyvážet do ciziny na černo a okrádat ČEZ o zisk neobstojí. Neumím si představit, jak balím do krabic elektřinu a jedu do Vídně na trh. A energetická sít je dostatečně zmapována.  
Situace je takového obrazu, že cena elektřiny v Německu a České Republice je stejná, avšak plat v Německu je neporovnatelně mnohonásobně větší.
http://www.mesec.cz/clanky/kolik-si-vydelate-v-nemecku/
Pokud pohlédneme na celý problém bez humoru a seznámíme se s fakty poté nám vytane na mysli trefné lidové pořekadlo  Zloděj křičí chyťte Zloděje!
Mám vždy úctu k starším lidem a jejich zkušenostem a znalostem jen ten, který starším naslouchá je schopen se poučit.
Jeden můj známí který je dříve narozený a prohlásil že do dvaceti let nás bude vláda prodávat jako otroky na burze. Samozřejmě to myslel v žertu ale kdoví?!
http://aktualne.centrum.cz/video/?id=291762
 (Na odkazu neplatič spáchal sebevraždu. Pracovník NTZ  vyhrožuje jeho ženě, že zahájí trestní stíhání.  Může??? Od kdy!!!).
Možná že v blízké době budeme svědky toho, kdy podobné polovojenské organizace budou zasahovat na fotbalových stadionech. Dnes tam je pořadatelská služba, která má zákonem svázané ruce a musí jednat domluvou jako běžný občan.
Naopak taková NTZ se chová jako jednotka  Amerických  Rangers v Afganistánu. V čem je asi rozdíl když jde otec na fotbal s malým synem a před Hooligans nebo jinými extremními fanoušky ho chrání pořadatelská služba, která už od pohledu se jeví jako dostatečná na dětské pouťové centrum ale ne na ligové či mezistátní fotbalové utkání.
Rozdíl je zřejmě v tom že pracovník NTZ mněl v roce 2005 na hodinu 905 Kč!!!  
Naši politici si pletou dojmy s průjmy a demokracii s anarchii. Právo a pořádek v podání našeho zákonodárného sboru je srovnatelné s Oligarchii která zaručuje právo jen pro některé vyvolené.
Než budou parlamentní volby mám nachystanou spousty otázek na kandidáty politických, stran které budou usilovat o můj hlas. Budu chtít odpověď ne pro sebe ale pro nás a naší budoucnost.
Naše média se nás všechny snaží den co den přesvědčit reklamním spotem o tom, že máme po 20ti letech vytouženou svobodu.

Kordon VB zablokoval dav na Národní třídě, z druhé
strany na něj tlačily transportéry. Pak začalo brutální mlácení.

Jestli to budou vysílat na ČT24  ještě dalšího půl roku budu tomu věřit i já. Ale ten inkriminovaný spot odebral čas, který mohli věnovat třeba Janu Palachovi, který zahynul 19. 1. 1969‘
Možná jen nechtějí dávat návod některým zoufalým lidem. Ale věřte, že kdybych se zítra upálil na protest proti vší té špíně tak ač nepožívám alkohol a jsem velice spokojen ve dvacetiletém manželství a čistém morálním štítu obyčejného člověka. Tak media by psala o člověku drogově závislém s rozpadajícím manželstvím a možná bych měl i rakovinu či něco jiného. A na této vlně by se nabažil i bulvár, který by zbytek pochybností rozptýlil a tento obětaví čin by devalvoval na táborový ohníček bezdomovců.

http://meritokracie.sdeluje.cz/4044-sovetska-okupace-v-1968.html

http://mm.denik.cz/61/01/zebrak_bezdomovec20071212_denik_clanek_solo.jpg
Nevím možná vidím rozdíly, které chci vidět jen já. Každopádně jsou a jejich přehršle!
Radek Dvořák  
   

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.08 (12x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Najděte Rozdíly..........! coro®pise.cz 09. 02. 2010 - 14:54
RE(2x): Najděte Rozdíly..........! marie 15. 02. 2010 - 01:52