Ekonomický stát s dobrým sociálním zázemím

21. listopad 2009 | 11.10 |
› 

Jsem pro silný ekonomický stát s dobrým sociálním zázemím. Je to spousta sporného, ale existuje to. Má to své klady a zápory ale opravdu to funguje.
Na sociální zázemí je vázána prostituce,toxikomanie,alkoholizmus,lichva či kriminalita všeobecně. Tím to bych chtěl vyjádřit nesouhlas s prací zákonodárné moci v ČR. Nejsem ani Levicově ani Pravicově laděný. A mohu říci, že s drobnými obměnami se na vládě podílejí stále stejné zprofanované postavy. Poslední vláda M.Topolánka mohla mít dobrý vyvážený poměr ale nestalo se tak a vládní strany popřeli své programy ve jménu prosperity některých skupin či soukromích subjektů. Z poslední doby mohu říci že nejsem ani s dočasnou vládou spokojen. Stav ČSA a odstupného pro manažery 120 000 000 miliónu kč mě přímo zvedl ze židle. I v cizině se platí velké odstupné ale ne ve firmě, kterou dotyční přivedli ke krachu. Popřípadě je odstupné placeno z pojistného proti úpadku. Ale takto to zase zaplatí všichni plátci daní. Pokud člověk bere tyto manažery a obhájce arbitrážních řízení proti ČR dojde k názoru, že to jsou snad rychlo studenti nejen z Plzně.
Vždy jsem volil a volit budu. Je to povinnost každého občana. I vlastence, za kterého se považuji. Nevolit znamená dát hlas tomu, který má nejvíce hlasů.
Po delší úvaze jsem si zvolil dva způsoby jak volit z důvodů nespokojenosti stávající politiky.
1 ) Volit některou malou stranu. Samozřejmě v dohodě s přáteli.
Nemělo by smysl volit sám jednu malou stranu.
2 ) Volit velkou stranu ale kandidáty od spodku volebního lístku. To zřejmě budu preferovat.
Také bych byl pro institut odvolání politika. Proto že jinak si páni politici budou přebíhat a hájit volební programy jiných stran v rozporu s programem, za který byli voleni a získali mandát.
Souhlasíte?Autor.Radek

Ilustrační foto

Dále pokračujte  http://meritokracie.sdeluje.cz/548-ods-potrebuje-reformu-strany.html

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

Komentáře