Drobné ohlédnutí za stranami, které by neměli ....

29. listopad 2009 | 10.11 |
› 

Drobné ohlédnutí za stranami, které by neměli vystupovat po zasedání vlády!

  Někdo, kdo je ve vysoké funkci, by přece měl mít peníze na byt. A Veleslavín zas taková sláva není, říká lídr TOP 09 Karel Schwarzenberg o minulosti Miroslava Kalouska.

Myšleny jsou strany DSZ a TOP-09.

Snad každému velí selský rozum, že tito zástupci jmenovaných stran by měli vystupovat jako nezařazení. Ale zákon prý umožňuje vystupování jedincům a uskupením v parlamentu ČR nehledě na to jakou stranu či program hájí. Já se domnívám, že poslanec dostal mandát od voliče na základě programu strany. A je povinován tento program presentovat hájit a hlavně prosazovat!

V ČR je moc a vláda státu svěřena do rukou lidu takzvanou mocí zástupnou. Každý občan má právo volit zástupce strany a programu, který ho bude zastupovat v zákonodárném sboru.

V létě jsme byli svědky tiskových konferencí po zasedání vlády, a že vystupovali strany TOP-09 a DSZ bylo nejen pro mě silným duševním otřesem!

A myslím, že to v pořádku nebylo! A když ne podle zákona tak podle dobrých mravů a kodexu cti to rozhodně nebylo! Navíc TOP-09 měla ustavující sjezd až 27.11.2009 !!!

Tudíž tato strana oficiálně NEEXISTOVALA!

Můj dojem je že v budoucnu by se nám mohli objevit v Parlamentu ČR  NSDAP či něco podobného.

Tato strana by pak mohla prosazovat Koncentrační Tábory jako důchodovou reformu a Eutanazii jako prostředek proti finanční krizi ve Zdravotnictví!

V  létě jsem psal třem politickým klubům Parlamentu ČR a České Televizi. Neodpověděla ani jedna strana a mediální státní televize se tím zřejmě ani nezabývala! Nicméně jsem se na ustavující sjezd díval a mohu prohlásit, že jsem se cítil dokonce uražen jako vlastenec a člověk, který je dnes a denně reklamou (ČT24) utvrzován že po dvaceti letech máme svobodu atd.! Ale to je asi to jediné co můžeme slavit, za zbytek máme ostudu nejen v Evropě!

Docela se zamýšlím nad tím koho politici jako je p.Severa,Parkanová,Kalousek či osoba předsedy TOP-09 p. K. Schwarzenberg oslní a nadchnou! Paní Vlasta Parkanová byla zakladatelkou OF v Táboře a prošla stranami ODA,KDU-ČSL a nyní TOP-09! Byla ministryní spravedlnosti a ministryní obrany.

V posledním resortu, který řídila, byla opravdu lidově " kozel zahradníkem". Své pěvecké vystoupení při návštěvě Amerického prezidenta Geoda Bushe mě zní v uších ještě dnes. Pan Kalousek je velice snaživý člověk ale neobsáhl bych vše tak poskytuji odkaz:

http://cs.wikipedia.org/wiki/Miroslav_Kalousek  je velice výmluvný i když označen jako nevěrohodný!

Já mohu jen podotknout, že nevěrohodný je celí zákonodárný sbor ČR!

Pan Pavel Severa mě připadal vždy jako něčí stín. Nebo ten který obhajuje názory druhých, ale moc svých názorů nemá. A moje hodnocení dotyčného pána je můj názor který nemusí sdílet každý.

Karel Schwarzenberg

Pan Hrabě je Neoprávněný restituent majetku v ČR!!! A za tímto si stojím a považuji to za holí fakt pokřivení práva ČR do nehezkého tvaru! Vždy jsem byl přesvědčen že zákon když hovoří o kolizi Českého právního řádu s Rakouským právním řádem ,je třeba považovat náš právní řád za bernou minci. Pokud se jedná o věc či majetek v ČR a ne na území jiného státu! Ale to bychom se mohli 

dostat k prvnímu prolomení Dekretu Prezidenta E.Beneše versus nejbohatší syn kolaborantů a nedávný prezident ČSSR,ČSFR,ČR.

Nic méně se domnívám, že zástupci TOP-09  jsou v politickém prostředí dlouho a jejich program není ve shodě s činy, které tito dotyční prosazovali či spíše páchali.

Snad voliči budou myslet na děti a budoucí generace až budou vhazovat volební lístek bez úpravy do volební urny, která se pomalu ale jistě stává urnou pohřební pro nás všechny občany země koruny České.Autor Radek

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2.57 (7x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře