Konec světa nastane v roce 2012, tvrdí tvůrci -

3. říjen 2009 | 19.51 |

Nostradamus: 2012 (Divx)

Dokumentární
USA, 2009, 120 min

Obsah:
Život na naší planetě byl už 5x téměř vyhuben. Čeká nás v blízké budoucnosti podobná hrozba? Michel de Nostre-Dame zvaný NOSTRADAMUS byl lékař, který proslul jako prorok. Přestože zemřel 2. července 1566, jeho proroctví se ukazují jako velice přesná. Tento dokumentární snímek se zabývá datem 21.12. 2012, kdy má nastat výjimečný astrologický jev a podle předpovědi má nastat konec světa. Existují vědecké či jakékoliv přesvědčivé důkazy, že se temná proroctví ukrytá do tajemných čtyřverší vyplní?

VN:F [1.5.7_846]

2012 Konec Světa - VIDEO

Na této stránce si můžete zdarma prohlédnout rozsáhlý dokument vycházející ze studie roku 2012, kdy má podle některých informací a pramenů nastat konec světa. Video si můžete prohlédnout kliknutím na šipku u příslušného videa. To je z kapacitních důvodů rozděleno na 5 částí. Video dokument - konec světa 2012 - je pojmenován jako Dešifrování minulosti: Konec světa 2012 a vy jej můžete shlédnout v originálním znění s českými titulky.

Život ovšem není jen čekáním na náš konec! Život se musí žít, ať již víme, že zemřeme, nebo jsme v plné síle. Vzdávají se jen slaboši! Mnoho lidí prožívá svůj konec světa každý den. Každý den se dozví někdo na zemi, že má nějakou nevyléčitelnou nemoc a přibližný čas, který zbývá do konce jeho dnů. Je to úplně stejná situace, jako ta s koncem světa roku 2012, jen s tím rozdílem, že se netýká jen jedince, ale celého lidstva. Nemocný může žít a doufat, že se najde lék, který mu pomůže, ale je to jen malá naděje. Lidstvo může doufat, že jednou změní samo sebe a nezničí se. Pojďme se podívat ještě na jeden příklad. Vezměme našeho jedince z předchozích řádků. Tentokrát ovšem nebude nemocný, ale zdráv a v plné síle. Jednoho dne však vklidu jde do práce a spadne na něj strom, který jej svou váhou zbaví života. Již asi tušíte kam tím mířím a tušíte správně. Vezměme naši planetu. Můžeme si klidně žít, nikde žádný náznak jakékoliv katastrofy, nikde žádné zvěsti o konci světa. Ale! Ale v tom to příjde, zemské jádro se rozpadne a celý svět zanikne. Co z těchto řádků vyplývá? Je to smutné, ale to nejhorší - nikdy nevíme na čem právě jsme!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 5 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář