Tak se nechová demokracie

6. říjen 2009 | 13.16 |
› 

Útoky na české politiky:

I když nejsem zastáncem výrazně žádné z politických stran. Tak takový projev demokracie odsuzuji.Výměny názorů by měli být jen slovní argumentací a vyjednávání bez nějakých podobných věcech jako jsou viděny na videí a ,které se bohužel staly.

Tak se demokracie nechová !

Podobný útok byl i na pana Topolánka

Mirka Topolánka napadli na koupališti v Hustopečích čtyři muži. Kamenem ho zranili na hlavě (21. srpna 2009)

Předseda občanské demokracie Mirek Topolánek dostal při návštěvě koupaliště v Hustopečích u Brna kamenem do hlavy. Ten vylétl spolu s vajíčky od čtyř mladíků. Způsobili mu zranění nad pravým okem. "Po incidentu mladíci nastoupili do vozu s pražskou poznávací značkou, případ šetří policie," informoval mluvčí ODS Martin Kupka.

Demonstranti předali ODS jachty, Topolánek se na akci neukázal

PRAHA - Dvacet demonstrantů přišlo odpoledne před sídlo ODS na pražské Pankráci, aby předsedovi strany Mirku Topolánkovi předali jachtu, na které má odplout z české politiky. Modely lodiček předali aktivisté mluvčímu ODS, strana je prý věnuje dětskému domovu. Topolánkova vysvětlení toskánské dovolené se však nedočkali.

Je otázkou proč se demonstranti takhle zachovali.Určitě základní důvod těchto útoků je nesouhlas se stávájícími lídry politických stran. Nesouhlas s jejich vládní politikou jejich arogance apod.Politické špičky si ve většině za to mohou samy .Jejich kauzy na politických srazech a pozvání jako tomu bylo u pana Topolánka .Výlety v době krize kde nám politikové kážou pít vodu a stéká jim po bradě toskánské víno.V době když tato zem je rekordně zadlužena .U pana Topolánka a jeho zahradní párty byla zřejmě soukromá ale musí mít na paměti,že v tu dobu byl vrcholným činitelem českého státu.A tak by se neměl chovat reprezentant Našeho českého státu.U pana Paroubka to budou zas nesplněné lži,a volič přestává věřit těmto pánům.Určitě by prospělo této zemi aby omezila mandáty politických předsedů aby se strany nestávaly totalitními strany. Předsedové všech politických stran by měli mít  omezeno funkční období na 6- 8let.A dávat prostor jiným lídrům ve straně.

d

http://www.mustwatch.cz/img/wtoriotpic.jpg

Když byl v roce 2000 v Praze summit Světové banky, nechápal jsem co vede lidi k tomu, aby přijeli z dalekých krajin a rozmlátili Prahu. Alespoň tak podávala České televize protestní akce které se v ulicích konaly. Rozbité výlohy od McDonaldu, převrácené popelnice, vytrhané dlažební kostky a ještě nebozí policisté kteří hrdinně riskovali životy při potyčkách s maskovanými vandaly.

Potom člověk shlédne dokument jako například tento a najednou mu začnou zapadat kamínky do skládačky. Například proč desetitisíce demonstrantů nesrovnalo Prahu se zemí a skutečné zničení nebylo tak velké jak nám bylo prezentováno skrz obrazovky

Nedělám si iluze a je mi jasné že v každém průvodu jsou problémový. Lidé ze Seattlu ale mají můj nejhlubší obdiv za svou osobní odvahu. Protože jak už asi nyní tušíte, dopadlo to přesně tak, jak to dopadá, když se lidé beze zbraní postaví proti lidem se zbraněmi.

So keeping democracy-films

 


Bookmark and Share

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář