Terminátor-seriál

21. říjen 2009 | 11.07 |

Po událostech v druhém díle filmu Terminátor se Sarah snaží usadit a vdát se za záchranáře Charleyho Dixona. Trápí jí však noční můry o tom, že Soudnému dni nezabránili a že je John stále v nebezpečí. Ošklivá noční můra, ve které terminátor Johna zabije Sarah donutí pohnout se z místa a opět utéct. Z West Forku v Nebrasce tak utíkají do Nového Mexika. Charley Dixon jde ohlásit zmizení Sarah a Johna – na policejní stanici se ho však ujme zvláštní agent FBI James Ellison, který překvapenému Dixonovi odvypráví pohnutou historii Sarah – od útěku z psychiatrické léčebny, historky o Skynetu a terminátorech až po "vraždu" Milese Dysona. Nově zjištěné informace agent Ellison zapisuje do policejní databáze, kterou bohužel odposlouchává terminátor.

Sarah se po skoku v čase spojí se starým přítelem, aby získala pro sebe a syna nové identity. Společně s Cameron navštíví i čtyři budoucí bojovníky odporu, místo nich však objeví jen mrtvá těla.

Sarah navštíví vdovu po Milesi Dysonovi, aby našla tvůrce Skynetu. Zavede ji to k muži jménem Andy Goode, který s Dysonem kdysi pracoval. V současné době staví šachový počítač jménem "The Turk". John a Cameron se ze všech si snaží zapadnout ve škole.

Sarah, John a Cameron pronásledují podezřelý náklad, který by mohl mít spojitost se Skynetem a během této akce zůstává John ve víru dění sám. Mezitím Agent Ellison vyšetřuje vraždy a stopy ho dovedou k překvapujícímu odhalení.

Sarah musí znovu zvážit jak velké nebezpečí představuje Andy poté, co se mu podaří znovu postavit Turka a přihlásit ho do šachového turnaje. Během turnaje se Sarah setkává s cizincem, který s ní má společnou minulost/budoucnost. Agent Ellison nachází ostatky po boji dvou terminátorů.

Cizinec, který se objevil v minulém díle teď bojuje o svůj život a když se dostává do bezvědomí, vzpomíná na svou minulost v budoucnosti v roce 2027. Sarah konečně vysvětlí svou minulost Charliemu.

Sarah se vloupe do domu Agenta Ellisona a objeví u něj staré záznamy o sobě, když byla ještě v ústavu pro duševně choré, kde ji léčil Dr. Silberman. Cameron se v rámci hledání Turka zapisuje na hodiny baletu a John se dozvídá, proč jeho matka utekla z blázince.

Derek najde Vickům chip, který před nimi Cameron schovala. John vyrobí interface, kterým je možno číst z chipu "vzpomínky" z Vickovy paměti. Díky tomu zjišťují, že pro vznik Skynetu je důležité zavdení bezobslužného systému řídícího dopravu. Rozhodnou se tento systém sabotovat. Cromartie hledá Johna ve škole.

Sarah je nucena uzavřít obchod s tajmeným obchodníkem. Cromartie je Johnovi na stopě a Agent Ellison se poprvé tváří v tvář postaví terminátorovi.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář