Tv On line hry-

19. srpen 2009 | 17.28 |

Poslat SMS- Zdarma-Klikni a piš bez omezení ..

Sonic

Hulk
Стрелялки
Turkey Attack Spec Ops
Бродилки

jpg" alt="Paranormality">

Prinz
Гонки
Snail ATV
Спортивные игры
Bomb Pong BMX
Драки
Warped Tour Street Fighting
Головоломки
Lines Blox
Логические игры
Schach Fallout
Настольные игры
Бильярд Pinball
Интеллектуальные
Tetris Colors
Азартные игры
Kazino Fruit Machine
Карточные игры
Дурак Solitaire
Леталки
Dogfight Skies of War
На
ловкость
Mickey Apple Honey Harvest
Стратегии
Отель Джейн Rail of War

Dopravní pexeso
Stáhněte si zdrama plnou verziHustota aut na silnicích stále vzrůstá. Dopravní ruch dnes může být nebezpečný - a to platí dvojnásob pro děti. Pokud chcete zvýšit bezpečnost svých dětí nebo třeba vnoučat, pomůžeme vám s tím. Připravili jsme pro vás "Dopravní pexeso". Děti se v něm formou hry zábavně seznámí s dopravními značkami. Nyní už budou děti bezpečně vědět, kde je přechod pro chodce nebo kde mohou očekávat na cestě nebezpečí. Celá hra je intuitivní a názvy značek jsou profesionálně namluveny. K ovládání vystačíte s myší a hru dokáží hrát samostatně děti od pěti let.
Stáhnout zdarma !

Puzzle tradiční české pohádky
Stáhněte si zdrama plnou verziKolekce více než 20 puzzlí s motivy z českých pohádek. Zlatovláska, neposedné kuřátko či sudička - to vše a mnohem víc čeká jen na vás nebo vaše děti. Připravili jsme pro vás více než dvacet skládaček s motivy z českých pohádek. Pobavte se a překonejte nudu a dlouhou chvíli u počítače. A co je na tom nejlepší? To, že hra je v plné verzi a kompletně zdarma! Stačí stáhnout a můžete si hrát. Přejeme příjemnou zábavu.
Stáhnout zdarma !

Puzzle s motivy z hry Medvěd Míša: Ostrovy pokladů
Stáhněte si zdrama plnou verziPuzzle s motivy z hry Medvěd Míša: Ostrovy pokladů Skládačky na počítač. České a v plné verzi! Stačí spustit a můžete si hrát.
Stáhnout zdarma !

Puzzle Veselé motory
Stáhněte si zdrama plnou verziNavštivte město plné veselých autíček, ponorek, letadel a mnoha dalších nových kamarádů. Všichni se na vás už těší! Navštívíte lodní přehlídku, tučňákům najdete cestu domů, obarvíte tramvaje, spolu s ježky posbíráte úrodu jablíček, postavíte z letadla domek nebo z vrtulníku zalejete houby na pasece... A taky musíte zachránit potapěče před chobotnicemi! Máte se na co těšit ? poskládáme skládačky z celého města Veselých motorů. Zažijete spoustu zábavy. Tak pojďte si hrát!
Stáhnout zdarma !

Vánoční pexeso
Stáhněte si zdrama plnou verziDrobná hra pro občasné zahnání dlouhé chvíle při čekání na Vánoce a vánoční dárky. Pobaví vás hezkými vánočními a zimními motivy. Hru vám zpříjemní typicky vánoční zvuky a jistě vás pobaví, až vám koťata při nalezení dvojice pexesa zamňoukají známou píseň "rolničky, rolničky" :) Velikost 1.8 MB. Klikněte na dárek!
Stáhnout zdarma !


DÁLE NA STRÁNCE NALEZNETE PLNÉ VERZE HER OMEZENÉ NA 60 MINUT HRANÍ

Emilka Holubová: Montezumův poklad
Stáhněte si zdrama plnou verziFamózní dobrodružství slavné cestovatelky! Připojte se! Nechte se okouzlit příběhem krásné a chytré doktorky Emilky Holubové a její cestou za rozluštěním záhady, která může změnit svět. Na začátku výpravy se dostanete do mexických hor, kde učiní šokující objev, který otřese celou archeologickou obcí. Ale to je jen začátek tajuplného příběhu... Zapojte se do hry, nechte se pobavit neuvěřitelně chytlavou hrou a odhalte jedno z největších tajemství lidských dějin! Ve hře Emilka Holubová: Montezumův poklad je vaším úkolem spojovat stejné kameny a spouštět tak Totemy síly. To uvolní obrovské řetězové reakce, díky nimž můžete poklady sesbírat za pomocí triků snadněji a rychleji. Čekají na vás i bonusové hry, ohromující grafika a báječné zvukové efekty. Dopřejte si spoustu nové zábavy u PC!
Stáhnout zdarma !

Ledové drahokamy
Stáhněte si zdrama plnou verziZima už je dávno pryč a přichází léto. Brzy vyměníme koulovačky a mrazivá rána za nanuky a osvěžující koupání v bazénu. Ale pozor, paní Zima se chce vrátit! Zajala spoustu roztomilých zvířátek a uvěznila je v ledovém vězení. Jejich záchrana je jen a jen ve vašich rukou! Ledové drahokamy jsou novou hrou, v níž přesunujete řady a sloupce třpytivých diamantů tak, abyste vytvořili skupiny tří nebo více stejných drahokamů. Tím uvolníte delfíny, lední medvědy a další zvířata uvězněná v ledu. Jakmile je osvobodíte, získáváte bonusy, které vám pomohou k vítězství. Vytvořením velkých kombinací či jinými skvělými kousky můžete dokonce sbírat i cenné trofeje! Kromě rozsáhlého režimu Výprava na vás čeká i 100 hlavolamů v logickém režimu, v němž přesouváte kameny na hrací ploše do té doby, než se vám podaří vytvořit obrázek podle předlohy. Hra Ledové drahokamy uchvátí srdce každého příležitostného hráče svojí grafickou propracovaností, jednoduchostí hry i zábavou na mnoho hodin.
Stáhnout zdarma !

Medvěd Míša: Cesta kolem světa
Stáhněte si zdrama plnou verziMíša je stále na cestách za dobrodružstvím. Ve hře Cesta kolem světa prozkoumá tajemství horké Afriky, navštíví mayskou džungli a stranou nezůstanou ani divy Dálného východu. Na každém z těchto míst na vás čeká 20 epizod plných pokladů a cenností. Ale pozor - cestou budete muset zdolat řadu nepřátel a vyřešit spoustu logických oříšků. Míša je vyzbrojen pouze svým statečným srdcem a chytrou hlavou - pomůžete mu zdolat dobrodružnou cestu? Medvěd Míša: Cesta kolem světa má nejkrásnější grafiku ze série her o Míšovi. Hra je opravdová jako nikdy a mayská džungle se přímo chystá vyskočit ven z obrazovky. Užijte si pestrou pastvu pro oči! Nenechte si ji ujít tuto skvělou zábavu pro chytré hlavičky! Míšu si zamilujete! Medvěd Míša je veselá a barevná hra plná hlavolamů a hádanek. Děti si s Míšou mohou hrát na počítači, snadno se při tom zdokonalí v práci s PC a zlepší si logické uvažování. Míša je chytrá hra – děti si hrají a učí zároveň!
Stáhnout zdarma !

Stroj na poklady
Stáhněte si zdrama plnou verziZískejte pohádkový poklad! Propátrejte hlubiny země a přineste si na povrch zlata a drahého kamení, co jen unesete! S úžasným strojem na poklady, který sestrojil profesor Cvajštajn to bude hračka! Stroj na poklady je dynamická plošinová hra, která skvěle kombinuje akční i logické prvky. Zavede vás do nejrůznějších míst na zeměkouli, která skrývají slavné poklady. Získáte ty nejslavnější poklady! Pátrat budete nejen v Evropě, Americe či Africe, ale také v Amazonii či tajemné ztracené Atlantidě. Tak do práce - vyzvedněte z hlubin země všechno cenné! Dřív, než vyprší čas! A dejte si pozor na podzemní potvůrky, ať vám neuhryznou chapadlo ;)
Stáhnout zdarma !

Včeličky
Stáhněte si zdrama plnou verziZábava sladká a zdravá jako med. Pomozte pilným včeličkám vychovat dětičky ve hře, která přetéká medovými úkoly! Jsou včeličky užitečné? A nejen to, jsou to také nesmírně zábavná a milá stvoření. Jenže teď potřebují pomoci - zásoby na zimu se tenčí... Zapojte se hry a pomozte milým včelkám postarat se o malé včeličky. Včeličky jsou zábavná kombinace akční a logické hry. Hodí se už i pro menší děti – jsou nenásilné, mají pestrou grafiku a roztomilé efekty. Děti ji milují a hned od začátku ji dokáží hrát i bez pomoci rodičů! A co je hlavní – děti si nejen hrají, ale navíc při hře přemýšlí. Princip hry je snadný a zároveň zábavný – pochopíte ji za minutku a zábava bude na týdny či měsíce.
Stáhnout zdarma !

Veselá kuřata
Stáhněte si zdrama plnou verziVeselá akčně-logická hra pro chytré hlavičky. Zábava zaručena! Plná verze, v češtině! Jsou veselá, jsou hravá, jsou roztomilá... Ale pozor na ně - chystají se ovládnout celý svět! Už se vydala na cestu a začíná jich být všude plno. Zastavte invazi štěbetajících opeřenců dříve, než bude pozdě! Rozežeňte dlouhé zástupy ptáků kráčejících po drátu. A to za pomoci vašeho speciálního kanónu! Stačí dát dohromady řadu tří nebo více ptáčků stejné barvy. Naučíte se za minutku, zábava zaručeně vydrží měsíce! Bonusy, které se v průběhu hry objeví, vám pomohou přežít. A nenechte se od svého úkolu vyrušit jejich příjemným cvrlikáním!
Stáhnout zdarma !

Výprava do Květinové země
Stáhněte si zdrama plnou verziKvětinová země byla kdysi kvetoucí zahradou plnou kouzel, divů a štěstí. Nyní úpí pod dusivým příkrovem mlhy, kterou do země přinesla zlá kletba. Staré proroctví však říká, že přijde malá víla a zlou moc přemůže. Květinové zemi opět prozáří její jedinečná krása a bude zachráněna pro všechny lidi. Vydejte se po boku mladé víly na více než 50 míst Květinové země. Překonejte zurčící řeky, projděte zrádnými bažinami, prozkoumejte opuštěné území. Na každém z těchto míst se střetnete prostřednictvím své bystrosti, úsudku a rozumu se zlou mocí. Čekají na vás zábavné květinové hlavolamy - jsou nejen zábavné, ale i jsou i pastvou pro oči. Čím více se vám jich podaří složit, tím více se přiblížíte k osvobození Květinové země. Nebudete to snadné - ale spolu to jistě dokážeme. A i kdyby zlo nabývalo vrchu - nebojte se, máme v zásobě pár silných kouzel!
Stáhnout zdarma !

Medvěd Míša: Ostrovy pokladů
Stáhněte si zdrama plnou verziHodnotná zábava pro chytré děti. Pomůžete lednímu medvědovi Míšovi nalézt vytoužený ledovec? Bude to zaručeně skvělá zábava! Navštívíte zelenou louku plnou květin, prozkoumáte záhadné skladiště, vyzkoušíte teleporty, projdete se po ocelových stezkách... A cestou na vás čeká spousta zajímavých úkolů. Spolu s medvědem Míšou rozlousknete spoustu logických oříšků – zvítězíte nad hlavolamy s dopravníky, klíči, teleporty a běžícími pásy. A hlavně – budete se skvěle bavit! Nenechte si ji ujít tuto skvělou zábavu pro chytré hlavičky! Míšu si zamilujete! Pro rodiče: Konečně důvěryhodná hra, kterou budete moci pustit dětem s klidným svědomím: boudou si hrát, ale zároveň na plné obrátky POUŽÍVAT MOZEK. Správná cesta pro spojení zábavy s učením!
Stáhnout zdarma !

Medvěd Míša ve vesmíru
Stáhněte si zdrama plnou verziMedvěd Míša si vyletěl na výlet do vesmíru. A tu na něj čeká nové dobrodružství. O pomoc ho poprosili milí zelení mužíčci, které uvěznili robokrabi! Pomůžete Míšovi dostat zelené kamarády do bezpečí jeho rakety? Neváhejte užijete si při tom galaktické množství zábavy! * 80 úrovní plných nepřetržité zábavy * 4 úžasné herní světy * groteskní nepřátelé * zábavné zvláštní efekty * milá grafika, svižná hudba a explozivní zvuky * navíc snadno hratelé úrovně i pro menší děti Užijte si už teď Míšovo vesmírné dobrodružství
Stáhnout zdarma !

Žabka Kuňkalka na Kouzlené louce
Stáhněte si zdrama plnou verziLíbí se vám svižné akční hry, jejichž herní princip pochopíte za minutku, které jsou plné bonusů, překvapení a pestré grafiky? Pak si Žabku Kuňkalku si zamilujete! Kuňkalka není jen tak obyčejná žába. Na rozdíl od svých kolegyň, které se jen koupou v rybníčku, odpočívají na leknínech a sem tam slupnou nějakou mušku, Kuňkalce neschází ctižádost! A tak když vtrhly na Kuňkalčinu louku hladové potvůrky a začaly baštit její oblíbené kytičky, rozhodla se pro ráznou akci. Louku zachrání! Naštěstí umí nejen skákat, ale i šplhat nahoru i dolů, skáče supersalta s vrutem i bez a má dokonce i tajnou zbraň. Tou jsou maxibubliny do kterých umí pichlavé vetřelce chytit a vyslat je na vyhlídkový let do povětří pryč z louky. Žabka Kuňkalka je půvabná akční hra pro celou rodinu. Budete žabku provázet po všech úrovních, spolu s ní sbírat kytičky, houby či drahokamy. Když se vám podaří prasknout nafukovací balónek, získáte překvapující bonusy. A ať už vetřelce přemůžete silou nebo důvtipem - rozhodně Kuňkalce pomožte zachránit její louku! Žabka Kuňkalka na zelené louce: * čtyři herní světy * 6 překvapivých bonusů * 80 úrovní * snadný, normální a těžký herní mód * neomezený čas hry * bez násilí - vhodné pro děti Dopřejte si skvělou rodinnou zábavu nabitou legrací a grafickými efekty. Zábava zaručena!
Stáhnout zdarma !

Veselé motory
Stáhněte si zdrama plnou verziVeselé motory přímo od nás. Na palubě ponorky, za kormidlem lodi, v kabině letadla, za kniplem vrtulníku Vydejte se na báječnou jízdu za dobrodružstvím, poznáním a zábavou! Správná zábava u počítače! Pro chytré holky a kluky od 5 let. Ahoj! Navštiv město plné veselých autíček, ponorek, letadel a mnoha dalších nových kamarádů. Všichni se na tebe už těší! Navštívíš lodní přehlídku, milým tučňákům najdeš cestu domů, obarvíme tramvaje, spolu s ježky posbíráš úrodu jablíček, postavíš z letadla domek nebo z vrtulníku zaliješ houby na pasece... A taky musíš zachránit potapěče před chobotnicemi! Máš se na co těšit – prozkoumáme spolu celé město, zažiješ spoustu zábavy a taky se toho spoustu naučíš. Tak pojď si hrát! Děti si procvičí paměť, pozornost, základní motorické schopnosti. Stranou nezůstane ani cvičení logické úvahy, poznávání barev nebo základní početní dovednost. Tak má vypadat chytrá zábava na počítači! Děti si hrají - a zároveň se učí! Více než 25 zábavných her a cvičení. Celý titul je kompletně česky namluven, ke hře není potřeba umět číst. Vhodné pro děti - neobsahuje násilí.
Stáhnout zdarma !

Zachraň kamarády!
Stáhněte si zdrama plnou verziMAZANÁ LOGICKO-AKČNÍ HRA PRO CELOU RODINU. Bojí se ovečky velkého zlého vlka? Určitě ano. Vlk má veliké oči, uši, zuby... však to znáš. Ovečky ovládl strach a zachránit je můžeš už jen Ty. Podaří se Ti dovést ovečky bezpečně domů? A neboj, nebude to vůbec nebezpečné - vlk tě nekousne - místo toho tě čeká skvělá zábava. A až zachráníš ovečky, přijde na řadu záchrana korálových rybek před žraloky, pak se na Tebe obrátí s prosbou o pomoc štěňátka. A až zachráníš před vychytralou liškou i roztomilá kuřátka, nediv se - žádost o pomoc dokonce dorazí i z kosmu! Dokážeš jim všem pomoci? Počítačová hra "Zachraň kamarády" je pohlednou kombinací logické a akční hry. Dokáží ji hrát děti od pěti let, nicméně pobaví i starší a jako příležitostná hru ji ocení i rodiče. Má totiž tři herní módy - od mrňat až pro mazané "profíky". Zábava a legrace je zaručena na pořádně dlouhý čas - hra má impozantních 250 úrovní v pěti herních světech. Budete si užívat celé týdny! Snadné ovládání, vzrůstající obtížnost a nenásilných charakter hry – to je záruka jisté a bezpečnou zábavy pro celou rodinu! Dopřejte si hodnotnou a chytrou hru pro celou rodinu! Zachraňte všechny kamarády! Zábava zaručena!
Stáhnout zdarma !

Dědečkovo tajemství
Stáhněte si zdrama plnou verziUžijte si to nejhezčí ze starých dobrých časů. Zbavte se každodenních starostí a přeneste se do času, kdy byl problém jen vyplnit taneční pořádek! Vydejte se tedy na okouzlující cestu časem a užijte si více než 200 puzzlí s nejkrásnějšími tématy ze starých "lechtivých" fotografií. Hra není vhodná pro děti.
Stáhnout zdarma !

Faraónovo tajemství
Stáhněte si zdrama plnou verziDokážete uspokojit devět náročných a žárlivých bohů starověkého Egypta? Zkuste to ve Faraonově tajemství, zbrusu nové chytlavé logické hře. Budete se skvěle bavit!
Stáhnout zdarma !

Jarda a Šmarda - záchrana Příšerkova
Stáhněte si zdrama plnou verziDobrosrdeční Myslíci jsou známí svými chytrými vynálezy a žijí v pozemském ráji uprostřed hlubokého lesa, mají dlážděné cesty a útulné domečky. Jakmile se však zvěst o jejich osadě rozšíří, sjednotí se proti nim všechny zlé obludy z širokého okolí a vydají se na trestnou výpravu. Pomůžete jim?
Stáhnout zdarma !

Kouzelné dárky
Stáhněte si zdrama plnou verziUž jste někdy otevřeli balíček a uvnitř objevili čtyři dárky najednou? Nebylo by to skvělé? Přesně tak se budete cítit, až budete hrát Kouzelné dárky, novou hru se spojováním trojic.
Stáhnout zdarma !

Kouzelný míč 3
Stáhněte si zdrama plnou verziPřipravte se na ohromující grafické zpracování a tolik zábavy, kolik se jen do této hry vešlo. Úkol, který na vás čeká, je náročný. Bude to ovšem zážitek pro vaše oči i uši! Zhluboka se nadýchněte a pak se pusťte do životního dobrodružství..
Stáhnout zdarma !

Kájovy Vánoce: veliké dobrodružství Káji Hřibojeda
Stáhněte si zdrama plnou verziBonbónek pro všechny příznivce chytré zábavy. Krásná grafika a hudba, neotřelý a snadno pochopitelný herní princip!
Stáhnout zdarma !

Liška Ryška: Nová dobrodružství
Stáhněte si zdrama plnou verziLiška Ryška: Nová dobrodružství je dlouho očekávaným pokračováním populární plošinové hry, v níž hraje hlavní roli lištička, která zkrátka nemůže přestat skákat. Užijte si novou porci zábavy!
Stáhnout zdarma !

Liška Ryška: Vodní dobrodružství
Stáhněte si zdrama plnou verziNastupte do své miniponorky a ponořte se do tajemných hlubin těch nejmodřejších moří. Čeká na vás vzrušující logická hra plná mazané zábavy.
Stáhnout zdarma !

Liška Ryška: Zimní dobrodružství
Stáhněte si zdrama plnou verziTaké u Lišky Ryšky přišla zima. Správný čas na zimní radovánky, zdobení vánočního stromečku a také na dárky. Jenže s dárky nastala patálie - nějaké nenechavé potvůrky je ukradly. To ovšem Liška Ryška nenechá jen tak - najde je a získá zpět. Pomůžete jí? Určitě ano, protože bez dárků by to nebyly ty pravé Vánoce!
Stáhnout zdarma !

Medvěd Míša: Rybí dobrodružství
Stáhněte si zdrama plnou verziMedvěd Míša se vydal na ryby. Měl štěstí, úlovek byl bohatý. Ale co se nestalo – na jeho rybky mají zálusk zlodějské kočky! No toto! Kočky, které se objeví ve hře Medvěd Míša: Rybí dobrodružství, se vplíží na obrazovku a snaží se utéct se svojí odměnou - jednou ze šťavnatých rybiček, které si Míša schoval na večeři. Akční hra pro celou rodinu!
Stáhnout zdarma !

Mistr kuchař
Stáhněte si zdrama plnou verziMistr kuchař je vzrušující akční hra: ovšem nevystačíte u ní s pouhou rychlostí. Velkou důležitost má hře i schopnost myslet dopředu. Vaším úkolem je nakrmit dlouhé zástupy návštěvníků šťavnatými hambáči a sneky, dřív než se dopálí a z občerstvení vám utečou. Hra je plná možnosti vylepšení, dokupování nových věcí za vydělané peníze a podobně. Nakrmíte hladové hosty, nebo vám ukážou záda? Vyzkoušejte!
Stáhnout zdarma !

Mořské dobrodružství
Stáhněte si zdrama plnou verziPonořte se do okouzlujícího světa potopených lodí a pirátských kořistí. Čeká na vás značně návyková předělávka arkanoidu s perfektním grafickým zpracováním. V každé ze 140 exotických úrovní musíte udržet ve hře jednu nebo více kuliček. Ty rozbíjejí krásně animované lastury, zasahují ostré dýky, či vstupují do portálů, které je transportují k ukrytým truhlám s poklady.
Stáhnout zdarma !

Město zábavy
Stáhněte si zdrama plnou verziVítejte v Městě zábavy! Dostává se vám do rukou nová kolekce fascinujících her a zábavných lekcí pro děti. Program je vhodný nejen pro předškolní děti a školáky, ale i pro jejich rodiče a učitele. Naši noví hrdinové jsou tentokrát speciální stroje: hasičský vůz, silniční válec, člun, batyskaf, metro, míchačka na beton, policejní helikoptéra, bagr a sanitka. Ve stanici metra "Hudba" se děti seznámí s různými hudebními nástroji, silniční válec jim předvede více než 30 různých barev a naučí je, jak je rozlišovat. Člun si pohraje s různými geometrickými útvary a otestuje pozornost dětí. Helikoptéra je naučí určovat čas podle městského orloje. Hasičský vůz jim poví, jak se dají různé barvy míchat a batyskaf děti zavede na mořské dno a ukáže jim tamní obyvatele. Původní hudba, hezké obrázky a také zajímavá hratelnost - to vše pomáhá objevit talent a schopnosti vašich dětí. Věříme, že v "Městě zábavy" stráví rodiče s dětmi spoustu chvil plných zábavy i poučení.
Stáhnout zdarma !

Neposeda
Stáhněte si zdrama plnou verziNeposeda je neobvyklá logicko-akční hra moderního střihu. Takovou zábavu jste ještě ani neviděli, natož abyste ji zažili! Vyzkoušejte - nebudete chtít přestat!
Stáhnout zdarma !

Numericon
Stáhněte si zdrama plnou verziMyslíte si, že počítání je nuda? Jste vedle, jak ta jedle! Pokud víte, kolik je jedna a jedna, jste na té nejlepší cestě užít si kopec prima zábavy! Malý tip na okraj - Numericon je skvělá příležitost, jak dostat k počítání děti. Při napínavé hře se jen tak mimochodem skvěle procvičí počítání.
Stáhnout zdarma !

Pohádkový příběh
Stáhněte si zdrama plnou verziZnáte Červenou Karkulku nebo Sněhurku? Nyní si tyto pohádky (a mnohé další) našly nový domov v logické hře Pohádkový příběh, která je stejně okouzlující jako ony. Vyzkoušejte!
Stáhnout zdarma !

Polární dobrodružství
Stáhněte si zdrama plnou verziZastavte Sněhového krále, který chce proměnit Zemi v ledové vězení! Abyste mu nekalé plány překazili, musíte vyřešit 100 mozaikových hlavolamů. Vaším úkolem bude chytat kousky ledu a umisťovat je do obrysu exotického zvířátka, abyste jej přivedli k životu. Zaručeně se pobavíte!
Stáhnout zdarma !

Ptáčci
Stáhněte si zdrama plnou verziDokážete se postarat o malinká ptáčata? Vyzkoušejte si, jaké je to mít ptačí školku! Logická hra pro malé i velké.
Stáhnout zdarma !

Roboball
Stáhněte si zdrama plnou verziJste připraveni prostřílet si cestu bláznivou akční hrou, plnou trojrozměrných úrovní s mnoha bonusy? Pomůže vám věrný robotek, tak se nenechte prosit a pojďte se bavit!
Stáhnout zdarma !

Puzzle - horizontální velkoprofilové vtry a protlaky 1.0.1
Stáhněte si zdrama plnou verziKolekce pěti puzzlí ze stavbařského prostředí. Pobavíte se při skládání a zároveň se dozvíte, jak vypadá vrtání sto metrů dlouhé díry o metrovém průměru pod projíždějícími vlaky.
Stáhnout zdarma !

Polární dobrodružství 2.0
Stáhněte si zdrama plnou verziZastavte Sněhového krále, který chce proměnit Zemi v ledové vězení! Abyste mu nekalé plány překazili, musíte vyřešit 100 mozaikových hlavolamů. Vaším úkolem bude chytat kousky ledu a umisťovat je do obrysu exotického zvířátka, abyste jej přivedli k životu. Naplní-li se však okolní voda přebytečným ledem, prohráváte.
Stáhnout zdarma !

Čísličkové pexeso
Stáhněte si zdrama plnou verziMáte doma šikovného předškoláka nebo malého návštěvníka ZŠ? Jestli je fanda počítačových her, máme pro vás něco šikovného. Školkáči se formou hry zábavně seznámí s čísly a ty větší si je pohodlně procvičí. Tak má vypadat hra pro děti na počítači - děti si hrají a při tom se (téměř nepozorovaně) vzdělávají.
Stáhnout zdarma !

Velikonoční puzzle 1.0
Stáhněte si zdrama plnou verziUžijte si jaro a jeho nejhezčí svátek na na počítači. Čeká vás příjemná nenásilná zábava - puzzle s Velikonočními motivy. Pobavte se a překonejte nudu a dlouhou chvíli u počítače.
Stáhnout zdarma !

Vánoční pexeso 1.0
Stáhněte si zdrama plnou verziVánoční pexeso je drobná hra pro občasné zahnání dlouhé chvíle při čekání na Vánoce a vánoční dárky. Je zcela zdarma a zabaví vás hezkými vánočními a zimními motivy. Hru vám zpříjemní typicky vánoční zvuky a jistě vás pobaví, až vám při nalezení správné dvojice pexesa zamňoukají známou píseň "rolničky, rolničky" koťata :)
Stáhnout zdarma !

Puzzle Veselé motory
Stáhněte si zdrama plnou verziNavštivte město plné veselých autíček, ponorek, letadel a mnoha dalších nových kamarádů. Všichni se na vás už těší! Navštívíte lodní přehlídku, tučňákům najdete cestu domů, obarvíte tramvaje, spolu s ježky posbíráte úrodu jablíček, postavíte z letadla domek nebo z vrtulníku zalejete houby na pasece...
Stáhnout zdarma !

Puzzle s motivy z hry Medvěd Míša: Ostrovy pokladů
Stáhněte si zdrama plnou verziKolekce sedmi puzzlí s motivy z hry Medvěd Míša: Ostrovy pokladů. Stačí spustit a můžete si hrát.
Stáhnout zdarma !

Puzzle - Tradiční české pohádky 1.0.1
Stáhněte si zdrama plnou verziKolekce šesti puzzlí s motivy z multimediální aplikace Tradiční české prohádky pro PC. Stačí spustit a můžete si hrát.
Stáhnout zdarma !

POHÁDKY ZDARMA V PLNÉ VERZI KE STAŽENÍČernokněžník
Stáhněte si zdrama plnou verziSpousta zábavy pro šikovné předškoláky a zvídavé školáky. Tradiční pohádkový příběh, plný kouzel, čarovných darů, lásky, překvapení i legrace. Zpracováno do "počítačové" knihy. Poutavý příběh dětem podmanivě vypráví příjemným hlasem zkušený vypravěč. Pohádku provázejí milé ilustrace - podobně jako v knize.Tradiční pohádky spojují zábavu u počítače s poučením z četby knih. Podobně jako klasické knihy, vyprávění tříbí intelekt, rozvíjí slovní zásobu a představivost. Dítě nemusí samostaně číst - při vyprávění příběhu si může kreslit, skládat stavebnici nebo jen sledovat ilustrace, která příjemně podkreslují vyprávěný příběh. A co je hlavní - dítě má příjemnou zábavu, při které se samostaně zabaví a přitom nezhloupne. Dopřejte dětem chytrou zábavu u počítače! Tradiční české pohádky se velmi snadno ovládají, obsluhovat je dokáže i laik nebo dítě. Požadavky: PC s Windows 95 nebo vyššími, zvuková karta (22MB)
Stáhnout zdarma !

Hrnečku, vař!
Stáhněte si zdrama plnou verziSpousta zábavy pro šikovné předškoláky a zvídavé školáky. Tradiční pohádkový příběh, plný kouzel, čarovných darů, lásky, překvapení i legrace. Zpracováno do "počítačové" knihy. Poutavý příběh dětem podmanivě vypráví příjemným hlasem zkušený vypravěč. Pohádku provázejí milé ilustrace - podobně jako v knize. Tradiční pohádky spojují zábavu u počítače s poučením z četby knih. Podobně jako klasické knihy, vyprávění tříbí intelekt, rozvíjí slovní zásobu a představivost. Dítě nemusí samostatně číst - při vyprávění příběhu si může kreslit, skládat stavebnici nebo jen sledovat ilustrace, která příjemně podkreslují vyprávěný příběh. A co je hlavní - dítě má příjemnou zábavu, při které se samostatně zabaví a přitom nezhloupne. Dopřejte dětem chytrou zábavu u počítače! Tradiční české pohádky se velmi snadno ovládají, obsluhovat je dokáže i laik nebo dítě. Požadavky: PC s Windows 95 nebo vyššími, zvuková karta (13MB)
Stáhnout zdarma !

Chytrá selská dcerka
Stáhněte si zdrama plnou verziSpousta zábavy pro šikovné předškoláky a zvídavé školáky. Tradiční pohádkový příběh, plný kouzel, čarovných darů, lásky, překvapení i legrace. Zpracováno do "počítačové" knihy. Poutavý příběh dětem podmanivě vypráví příjemným hlasem zkušený vypravěč. Pohádku provázejí milé ilustrace - podobně jako v knize. Tradiční pohádky spojují zábavu u počítače s poučením z četby knih. Podobně jako klasické knihy, vyprávění tříbí intelekt, rozvíjí slovní zásobu a představivost. Dítě nemusí samostaně číst - při vyprávění příběhu si může kreslit, skládat stavebnici nebo jen sledovat ilustrace, která příjemně podkreslují vyprávěný příběh. A co je hlavní - dítě má příjemnou zábavu, při které se samostaně zabaví a přitom nezhloupne. Dopřejte dětem chytrou zábavu u počítače! Tradiční české pohádky se velmi snadno ovládají, obsluhovat je dokáže i laik nebo dítě. Požadavky: PC s Windows 95 nebo vyššími, zvuková karta (17MB)
Stáhnout zdarma !

Jak dědeček měnil, až vyměnil
Stáhněte si zdrama plnou verziSpousta zábavy pro šikovné předškoláky a zvídavé školáky. Tradiční pohádkový příběh, plný kouzel, čarovných darů, lásky, překvapení i legrace. Zpracováno do "počítačové" knihy. Poutavý příběh dětem podmanivě vypráví příjemným hlasem zkušený vypravěč. Pohádku provázejí milé ilustrace - podobně jako v knize. Tradiční pohádky spojují zábavu u počítače s poučením z četby knih. Podobně jako klasické knihy, vyprávění tříbí intelekt, rozvíjí slovní zásobu a představivost. Dítě nemusí samostatně číst - při vyprávění příběhu si může kreslit, skládat stavebnici nebo jen sledovat ilustrace, která příjemně podkreslují vyprávěný příběh. A co je hlavní - dítě má příjemnou zábavu, při které se samostatně zabaví a přitom nezhloupne. Dopřejte dětem chytrou zábavu u počítače! Tradiční české pohádky se velmi snadno ovládají, obsluhovat je dokáže i laik nebo dítě. Požadavky: PC s Windows 95 nebo vyššími, zvuková karta (13MB)
Stáhnout zdarma !

Rozum a Štěstí
Stáhněte si zdrama plnou verziSpousta zábavy pro šikovné předškoláky a zvídavé školáky. Tradiční pohádkový příběh, plný kouzel, čarovných darů, lásky, překvapení i legrace. Zpracováno do "počítačové" knihy. Poutavý příběh dětem podmanivě vypráví příjemným hlasem zkušený vypravěč. Pohádku provázejí milé ilustrace - podobně jako v knize. Tradiční pohádky spojují zábavu u počítače s poučením z četby knih. Podobně jako klasické knihy, vyprávění tříbí intelekt, rozvíjí slovní zásobu a představivost. Dítě nemusí samostatně číst - při vyprávění příběhu si může kreslit, skládat stavebnici nebo jen sledovat ilustrace, která příjemně podkreslují vyprávěný příběh. A co je hlavní - dítě má příjemnou zábavu

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 2 (8x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář