Zvítězí někdy Havlova Pravda a láska nad Lží a Nen

12. leden 2010 | 14.45 |
› 

Zvítězí někdy Havlova Pravda a láska nad Lží a Nenávistí?!

http://i.idnes.cz/09/112/gal/AJA2f3cf8_193640_1441385.jpg


Jsem vlastenec a nemám rád Václava Havla je to člověk který je velikou škodnou naší země. Byl to, on kdo nastartoval likvidační změny naší vlasti. Ale pojďme do minulosti, Jako malý Vašík se houpal na koleně Reinharda Heydricha osobního přítele rodiny Havlů. Celá tato idylka byla zaznamenána jako rodinná fotografie. Otec Václav Havel a strýc Miloš Havel byli spolupracovníky Pražského Gestapa a SD (Sicherheitsdienst - tajná policie nacistického Německa)
  Na Barrandovských ateliérech byla místnost pro schůzky s SD.
Strýc Miloš byl po válce zatčen a předán k spravedlivému trestu leč po nějakém čase ve vězení sám nabídl spolupráci a stal se pracovníkem StB! Dokonce z neznámých příčin mu byl umožněn odchod do Mnichova. Je možné se domnívat, že měl i v zahraničí plnit úkoly agenta StB? Jak je možné, že dnešní Ústav pro studium Totalitních režimů nezveřejnil jeho minulost? Dokumenty chybí! Kam se poděli? Co vysocí důstojníci StB? Proč mlčí? Jak je možné že Václav Havel opíjel tento národ pověstným rohlíkem 20let!?
V.Havel se stal prvním případem prolomení Dekretu E. Beneše!
Za to že jeho Otec Václav a strýc Miloš Havlovi posílali České občany do koncentračních táborů Mauthausen a Gross Rosen. Jejich přímý potomek Restituoval Barrandovské terasy, Lucernu či Činžovní dům v Praze a jiné. A představte si správcem jeho majetku je bývalý důstojník StB.  
Není to nic podivuhodného, když v roli prezidenta ČSSR,ČSFR,ČSR ho obklopovalo 200 lidí a z nich v drtivé většině vysocí důstojníci StB.
A byl to právě V.Havel který se odvolávaje na odkaz T:G:Masaryka republiku Čechů a Slováků rozdělil. A byl to také on který nedbal výzvy např. Karla Kryla a prezidentským Vetem nezvrátil rozkrádání státního majetku.
(Karel Kryl  *1944  +1994)  
http://www.youtube.com/watch?v=W0Mydquf9S8 
Omluvil se Sudetským Němcům za útrapy a odsun z poválečného ČSR.  

Co si má občan myslet, když se vrátí k jeho proslovu občanům z balkonu Melantrichu na podzim roku 1989‘

Václav Havel

"Komunisté vás budou strašit nezaměstnaností, není to pravda, ničeho se nebojte.

Dvacet let tvrdila oficiální propaganda, že jsem nepřítelem socialismu, že chci v naší zemi obnovit kapitalismus, že jsem ve službách imperialismu od něhož přijímám tučné výslužky, že chci být majitelem různých podniků... Byly to všechno lži, jak se záhy přesvědčíte, protože tu brzy začnou vycházet knihy, z nichž bude zřejmé, kdo jsem a co si myslím. Slibuji.......více na odkazu:http://www.ireporter.cz/2009/04/27/dokument-z-projevu-vaclava-havla-v-prosinci-1989/


A jeho už žádnou botu cizího vojáka na našem území!
Dnes horuje pro administrativu USA a jejich projekt Radarové obrany či jejich válečného uzurpátorství moci či nerostných surovin. Národ ponižuje výroky o malých Čecháčcích. Chtěl být prezidentem na jedno volební období a poté se věnovat práci dramatika. Co chyb a přehmatů se tento člověk dopustil, až se vkrádají myšlenky o záměru a snad i předplacených slibech západním mocnostem či snad CIA?!
Česká republika se stala největším Bufetem či Tranzitem Evropy. Vybavuji si ještě jedno přirovnání " Montovna Evropy"
To byl výrok levicového předáka PSP-ČR. Podle mne dotyčnému chyběli informace u nás se už toho moc nemontuje.
Domácí průmysl byl rozprodán a zlikvidován. V mnoha případech by nemohl konkurovat zboží s Asie, které nebojkotoval ani jeden politik či zákonodárce. Na olympiádě v Číně bojkotovali výrobky, které dělali děti v 12ti hodinových směnách. A není to zboží i na tržnicích ČR či v kamenných obchodech? A Václav Havel si nediplomaticky pozval Dalajlámu a právě ta zmiňovaná Čína odřekla smlouvu s Tatrou Kopřivnice na 30 000 nákladních automobilů! Světoznámá Tatra se dostala na kolena a dnes se s panem majitelem Tatrovky Česky nedomluvíte. Podobné je to s bývalou O2 Czech republik. Všechno co zaručovalo naší samostatnost a soběstačnost i konkurenceschopnost. Vše se vytratilo ve velkém výprodeji, který oba velcí Václavové posvětili, aniž by připustili byť malí právní rámec prodeje státního majetku. Za hodně smutné a bolestné považuji, že tito lidé kandidují či se v politice pohybují od roku 1989‘
Jediné co jsme mohli slavit bylo 20let svobody zbytek je jen na vztek či slzy budoucích generací. Jsem vlastenec a těžce nesu, že podle některých pamětníků strýc V. Havla Miloš Havel byl přínosem Pražskému Gestapu při dopadení štkp. Václava Morávka ( Leon - Tři Králové) Jednoho ze tří hrdinů Českého odboje za dob Protektorátu Čech a Moravy.

http://www.ucl.cas.cz/edicee/data/antologie/zdejin/4/13.pdf 


Radši o těchto informacích jen uvažuji a čas ukáže Pravdu bez Lásky a dost možná i Lež a Nenávist.  Jen aby už nebylo pozdě!
Radek Dvořák-autor článku..

http://i.idnes.cz/08/112/gal/HRU2714a2_1989.jpg

//vojkovsky.blog.idnes.cz/c/89216/Havel-zjistil-ze-pravda-a-laska-jaksi-nezvitezily.html

http://www.vaclavhavel.cz/  

http://www.zmenmeklima.cz/gallery/0/3-vaclav_havel.png

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1.76 (17x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Zvítězí někdy Havlova Pravda a láska nad Lží a Nen jindrich sysel -henry 16. 01. 2010 - 10:27